Bine ati venit, va puteti conecta sau va puteti crea un cont

Cariere

Daca sunteti in cautarea unui loc de munca puteti trimite CV-ul pe email, la adresa ru@triton.com.ro. Mult succes!

Responsabil predare primire scule Galati

Tip: Full Time Domeniu: Service Oras: Galati Expira la: 2017-04-26

- Întocmește fișe de service pentru utilajele aduse de către client pentru a fi reparate și anunță clientul cu privire la costul reparației și data la care utilajul poate fi ridicat;

- Verifică disponibilitatea stocului pieselor de schimb;

- Preda utilajul reparat în baza unui proces verbal de predare-primire;

- Încasează contravaloarea mărfii, conform facturii, prin numerar, instrumente de plată sau card;

- Este responsabil de operațiunile de vânzare;

- Intocmeste comenzile de aprovizionare catre furnizori,in baza devizelor de reparatie.

Inspector Resurse Umane

Tip: Full Time Domeniu: Comert Oras: Constanta Expira la: 2017-05-04

- Operarea în Revisal;

- Gestionarea dosarelor de personal (întocmire CIM, AA, decizii încetare/suspendare);

- Întocmirea și eliberarea adeverințelor solicitate de salariații companiei;

- Selecția CV-urilor, contactarea candidaților, susținerea interviurilor pentru pozițiile entry level;

- Întocmirea pontajului zilnic;

- Transmiterea comenzii de tichete de masă/distribuirea acestora către salariați;

- Întocmirea rapoartelor solicitate de managementul companiei;

- Actualizarea procedurilor de lucru/regulamentului intern/contractului colectiv de muncă la nivel de unitate, în funcție de propunerile primite, modificările legislative, nevoile organizației.

Reprezentant tehnic

Tip: Full Time Domeniu: Comert Oras: Constanta Expira la: 2017-04-27

- Cunoaște, promovează și comercializează produsele și serviciile companiei;

- Analizează cerințele clienților și acordă consultanță asupra caracteristicilor calitative și funcționale ale produselor;

- Își îndeplinește obiectivele de vânzări stabilite;

- Responsabil cu toate activitățile de gestionare a relației cu clienții;

- Propune permanent managerului direct soluții pentru optimizare procesului de muncă.

Operator inchirieri

Tip: Full Time Domeniu: Servicii Oras: Constanta Expira la: 2017-04-27

  • Intretine utilajele prin curatire, reglaj si revizie;
  • Pregateste utilajele in vederea inchirierii prin proba si manipulare;
  • Prezinta clientului modul de functionare al utilajelor de inchiriat;
  • Poate interveni ocazional pe teren;
  • Executa ocazional reparatii usoare.

Electromecanic Constanta

Tip: Full Time Domeniu: Service Oras: Constanta Expira la: 2017-05-09

- Constată și repară defecțiunile (funcție de posibilitățile tehnice identificate);

- Întocmește devizul de reparație;

- Stabilește necesarul de piese de schimb și costul reparației (piese și manoperă);

- Asigură mentenanță și consultanță tehnică specializată pentru mașinile, instalațiile și echipamentele tehnologice comercializate;

- Este la curent cu documentația tehnică de informare a producătorilor în legătură cu modificări, noutăți referitoare la reparare și întreținere.

Consilier Vanzari PVC Constanta

Tip: Full Time Domeniu: Comert, PVC Oras: Constanta Expira la: 2017-05-19

Descrierea postului:

  • promovarea produselor și serviciilor companiei, oferind detaliile tehnico-funcționale necesare;
  • oferirea de soluții optime în funcție de cerinţele clienţilor;
  • identificarea și concretizarea oportunităților de vânzare;
  • extinderea portofoliului de clienți.