Bine ati venit, va puteti conecta sau va puteti crea un cont

Cariere

Daca sunteti in cautarea unui loc de munca puteti trimite CV-ul pe email, la adresa ru@triton.com.ro. Mult succes!

Consultant Vanzari Teren Galat

Tip: Full Time Domeniu: Comert Oras: Galati Expira la: 2017-04-05

- Cunoaște, promovează și comercializează  produsele și serviciile companiei, pe teren, având ca obiectiv

principal să răspundă la cele mai înalte standarde exigențelor clienților;

- Analizează cerințele clienților și acordă consultanță asupra caracteristicilor calitative și funcționale ale

produselor;

- Responsabil cu toate activitățile de gestionare a relației cu clienții;

- Propune permanent managerului direct soluții pentru optimizare procesului de muncă ;

- Îndeplinește obiectivele de vânzări stabilite.

Operator depozit

Tip: Full Time Domeniu: Comert Oras: Constanta Expira la: 2017-04-10

- Receptioneaza mărfurile primite de la furnizori;

- Pregătește marfa conform comenzilor pentru a fi încărcată în autovehiculele de livrare;

- Manipulează și așează produsele în spațiile speciale destinate;

- Propune permanent managerului direct soluții pentru optimizare activitatii;- Participă la realizarea inventarelor.

Reprezentant tehnic

Tip: Full Time Domeniu: Comert Oras: Constanta Expira la: 2017-04-27

- Cunoaște, promovează și comercializează produsele și serviciile companiei;

- Analizează cerințele clienților și acordă consultanță asupra caracteristicilor calitative și funcționale ale produselor;

- Își îndeplinește obiectivele de vânzări stabilite;

- Propune permanent managerului direct soluții pentru optimizare procesului de muncă.

Operator inchirieri

Tip: Full Time Domeniu: Servicii Oras: Constanta Expira la: 2017-04-27

  • Intretine utilajele prin curatire, reglaj si revizie;
  • Pregateste utilajele in vederea inchirierii prin proba si manipulare;
  • Prezinta clientului modul de functionare al utilajelor de inchiriat;
  • Poate interveni ocazional pe teren;
  • Executa ocazional reparatii usoare.

Consultant Vanzari

Tip: Full Time Domeniu: Comert Oras: Bucuresti Expira la: 2017-04-23

- Cunoaște, promovează și comercializează, în magazin sau pe teren, produsele și serviciile companiei, având ca obiectiv principal să raspundă la cele mai inalte standarde exigențelor clienților;

- Propune permanent managerului direct soluții pentru optimizare procesului de muncă;

- Își îndeplinește obiectivele de vânzări stabilite.

Primitor-distribuitor materiale si scule

- Recepționează mărfurile primite de la furnizori;

- Propune permanent managerului direct soluții pentru optimizare activității;

- Participă la realizarea inventarelor.

Operator facturare depozit

Tip: Full Time Domeniu: Comert Oras: Galati Expira la: 2017-04-20

-Se implică în buna desfășurare  a circuitului de comenzi pentru distribuție;

-Întocmește avize de însoțire marfă și avize pentru custodie clienți;

-Efectuează notele de transfer între filiale și gestiuni;

-Înregistrează facturile în registrul special;

-Îndosariază documentele în ordine cronologică.

-Listează scadențelor de plată și urmărește plățile aferente facturilor emise;

-Emite facturile și documentele de stornare, după verificarea mărfii și primirea aprobării de la persoana desemnată.

Sofer distribuitor

Tip: Full Time Domeniu: Comert Oras: Galati Expira la: 2017-04-23

- Asigură transportul mărfurilor la clienți și între sediile companiei;

- Răspunde de integritatea tuturor documentelor încredințate și de mărfurile transportate;

- Asistă și ajută la încărcarea/descărcarea mărfii:

  • urmărind numărul coletelor, marcajul acestora, starea aparentă a ambalajului și a mărfii;
  • pentru dispunerea corectă a mărfii pe platforma autovehiculului astfel încât să nu fie depășită sarcina maximă admisă pe axe;
  • verificând concordanța dintre documentele de transport, tipul mărfii și specificațiile din comanda de transport primită de la birou, iar în cazul constatării de nereguli anunță imediat persoana responsabilă;

- Încasează bani, CEC sau BO de la clienți și le predă persoanei responsabile;

- Participă la activitățile specifice din cadrul depozitului, atunci când nu livrează.

Specialist aprovizionare Constanta

Tip: Full Time Domeniu: Comert Oras: Constanta Expira la: 2017-04-20

- Colaborează cu departamentele interne și furnizorii pentru determinarea corectă a specificațiilor bunurilor și serviciilor care vor fi achiziționate;

- Efectuează și analizează comenzile de mărfuri la furnizori;

- Cere oferte de preț, analizează și propune soluții de achiziții;

- Negociază condițiile comerciale cu furnizorii (prețurile și termenele de livrare);

- Analizează ofertele emise de furnizori și o propune pe cea mai bună;

- Urmărește confirmările de comandă și livrarea de la furnizori până la intrarea mărfurilor în depozitul companiei;

- Informează departamentele vizate asupra sosirii mărfurilor comandate;

- Urmărește respectarea prevederilor privind calitatea, cantitatea, termenele și valoarea produselor livrate

Constultant Vanzari Teren Braila

Tip: Full Time Domeniu: Vanzari, Comert Oras: Braila Expira la: 2017-04-16

Atribuții principale:
- Cunoaște, promovează și comercializează  produsele și serviciile companiei,pe teren, având ca obiectiv principal sa raspunda la cele mai inalte standarde exigentelor clientilor;

- Isi indeplineste obiectivele de vanzari stabilite.

Coordonator zonal vanzari teren Urziceni

Tip: Full Time Domeniu: Vanzari, Comert, Servicii Oras: Urziceni Expira la: 2017-04-16

- Cunoaște, promovează și comercializează  produsele și serviciile companiei, având ca obiectiv principal realizarea cifrelor de plan;

Electromecanic Constanta

Tip: Full Time Domeniu: Service Oras: Constanta Expira la: 2017-04-16

- Constată și repară defecțiunile (funcție de posibilitățile tehnice identificate);

- Întocmește devizul de reparație;

- Stabilește necesarul de piese de schimb și costul reparației (piese și manoperă);

- Asigură mentenanță și consultanță tehnică specializată pentru mașinile, instalațiile și echipamentele tehnologice comercializate;

- Este la curent cu documentația tehnică de informare a producătorilor în legătură cu modificări, noutăți referitoare la reparare și întreținere.