Bine ati venit, va puteti conecta sau va puteti crea un cont

Sediul principal

SC TRITON SRL

  • B-dul Aurel Vlaicu, Nr. 217
  • Constanta, jud.Constanta
  • J13/1363/1995, RO 7424364
  • RO 36 BACX 0000 00452376 5001 (RON)
  • UNICREDIT TIRIAC BANK Constanta

Program de lucru

Luni - Vineri 8:30 - 17:30
Sambata 8:30 - 13:30
Duminica inchis

Formular de contact

Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Constanta - Vanzari, Service si Inchirieri

Informatii:
  • Adresa: B-dul Aurel Vlaicu, Nr. 217
  • Email: office@triton.com.ro
Contact telefonic:
  • Telefon centrala: 0241/693.210
  • Fax centrala: 0241/615.725
  • Telefon service: 0370/484.155
  • Fax service: 0370/484.118
  • Telefon inchirieri: 0370/484.160

Constanta - accesorii mobilier

Informatii:
  • Adresa: Str. Dezrobirii, Nr. 147
  • Email: office@triton.com.ro
Contact telefonic:
  • Telefon: 0742/085.882
  • Telefon: 0241/627.234
  • Fax: 0341/463.266

Bucuresti - Vanzari, Service si Inchirieri

Informatii:
  • Adresa: B-dul Preciziei nr. 3, Sector 6
  • Email: bucuresti@triton.com.ro
Contact telefonic:
  • Telefon: 021/444.08.13
  • Telefon service: 0370/484.212
  • Fax: 021/444.08.14

Galati - Vanzari, Service si Inchirieri

Informatii:
  • Adresa: Soseaua Drumul de Centura nr. 69
  • Email: galati@triton.com.ro
Contact telefonic:
  • Telefon centrala: 0236/479.969
  • Telefon centrala: 0236/475.607
  • Fax: 0236/470.043
  • Telefon showroom: 0336/401.388
  • Telefon service: 0336/401.389
  • Telefon inchirieri: 0336/401.389

Cernavoda - Vanzari, Service si Inchirieri

Informatii:
  • Adresa: Str. Anghel Saligny, Nr. 18
  • Email: cernavoda@triton.com.ro
Contact telefonic:
  • Telefon centrala: 0241/235.100
  • Fax: 0341/463.277

Urziceni - Vanzari si Service

Informatii:
  • Adresa: Str. Calea Bucuresti, Nr. 77
  • Email: urziceni@triton.com.ro
Contact telefonic:
  • Telefon centrala: 0243/254.336
  • Fax: 0343/401.117

Targu-Jiu - Vanzari

Informatii:
  • Adresa: Str. Corneliu Coposu, Bloc 3, Parter
  • Email : targujiu@triton.com.ro
Contact telefonic:
  • Telefon: 0253/224.695
  • Fax: 0253/224.695

Targu-Jiu - Vanzari, Service si Inchirieri

Informatii:
  • Adresa: Str. Narciselor, Nr. 39
  • Email : targujiu@triton.com.ro
Contact telefonic:
  • Telefon: 0253/237.755
  • Fax: 0253/223.230

Slatina - Vanzari

Informatii:
  • Adresa: Piata Garii, nr. 6, Bloc 10, Sc. B, Ap. 5, Parter
  • Email: slatina@triton.com.ro
Contact telefonic:
  • Telefon: 0349/417.748
  • Fax: 0349/801.815

Slatina - Service

Informatii:
  • Adresa: Str. Cireasov, Nr. 31
  • Email: slatina@triton.com.ro
Contact telefonic:
  • Telefon: 0370/484.270
  • Fax: 0349/417.749

Motru - Vanzari si Service

Informatii:
  • Adresa: Aleea Teilor, Nr. 20, Complex Mijloc
  • Email: motru@triton.com.ro
Contact telefonic:
  • Telefon: 0253/361.668
  • Fax: 0253/361.668

Braila - Vanzari si Service

Informatii:
  • Adresa: Bld. Dorobantilor Nr. 604A, Parter, Braila, Braila
  • Email vanzari: vanzari.braila@triton.com.ro
  • Email service: service.braila@triton.com.ro
Contact telefonic:
  • Telefon vanzari: 0747/166.739
  • Telefon service: 0747/166.740

Craiova - Vanzari

Informatii:
  • Adresa: Bld. Nicolae Romanescu Nr. 159, Craiova, Craiova
  • Email vanzari: vanzari.craiova@triton.com.ro
Contact telefonic:
  • Telefon vanzari: 0747/166.746